ABSURDNÉ STANOVISKO! Riaditeľ inšpekcie NESKRÝVA VĎAČNOSŤ, že Tabák zaplatila o tisíce eur nižšiu POKUTU

VYSOKÉ TATRY – Neslýchané! Alibizmus akého sú inštitúcie schopné len na Slovensku. Vysvetlenie prečo poslankyňa Romana Tabák dostala niekoľkonásobne nižšiu pokutu je prinajmenšom pritiahnuté za vlasy. Inšpektorát životného prostredia v Košiciach si sype popol na hlavu. Riaditeľ úradu je zákonodarkyni vo svojom absurdnom stanovisku nakoniec vďačný, že bola ochotná zaplatiť aspoň 500 eur.

 

Plavovlasá nominantka OĽANO si v lete vyrobila na ďalší malér. Na konci júla sa vybrala na výlet do Vysokých Tatier. Nebolo by na tom nič zlé, keby sa pri svojej vysokohorskej turistike nerozhodla odhaliť svoje vnady v tatranskom potoku. Stalo sa to tesne po tom, ako Romana Tabák na prejav neskonalej úcty zapálila hereckej legende Milanovi Lasicovi sviečku priamo pri smetiaku z ohorkami cigariet.

Poslankyňa Tabak opäť šokuje: Kúpanie v chránenej oblasti!

Poslankyňa Národnej rady však vytvára jeden prešľap za druhým. Dôverčivá kráska totiž s radosťou zverejňuje svoje faux pas na sociálnych sieťach. Keby podľa jej slov nechcela “vyzdvihnúť benefity otužovania“ na facebooku v území s najprísnejším stupňom ochrany, o incidente by doteraz vedeli pravdepodobne len tatranské kamzíky. Schladenie bývalej tenistky v Studenovodských vodopádoch však neostalo bez povšimnutia. Zaoberať sa ním začala samotná Inšpekcia životného prostredia v Košiciach. Aj keď tá priestupok zrejme skôr riešila pre jeho veľkú medializáciu, ako pre vážnosť samotného previnenia zákonodarkyne.

Poslankyňa TABÁK SI ZAVARILA! Pre kúpanie v chránenej oblasti ide po nej inšpekcia!

Romana Tabák

Vysoká blondína nemá zrovna najlepšiu reputáciu.
Zdroj: Romana Tabák

Verdikt im trval viac ako 3 mesiace

Ťažko povedať, či by inšpekcia postupovala rýchlejšie pri priestupku bežného občana, s poslankyňou si však dali na čas. „Kúpaním sa v Studenom potoku jednoznačne došlo k pohybu mimo vyznačeného turistického chodníka, a teda k činnosti, ktorá je zakázaná podľa zákona o ochrane prírody a krajiny. Pani poslankyni môže byť uložená pokuta až do výšky 3 319 €,“ avizovala predpokladanú výšku pokuty pre Zoznam.sk Tamara Lesná hovorkyňa zo Slovenskej inšpekcie životného prostredia krátko po incidente.

POKUTA za kúpanie poslakyni OĽANO Romane Tabák ešte neprišla a opäť sa chystá do chráneného územia!

Kompetentní z inšpekcie celé mesiace dôkladne šetrili priestupok poslankyne, ktorá už netrpezlivo čakala na svoju sankciu a robila všetko pre to aby bol už celý “trapas“ v zabudnutí. „Inšpekcia životného prostredia ma kontaktovala listom, v ktorom iniciovala prešetrenie zákazu pohybu mimo značeného turistického chodníka. Vysvetlenia som zaslala inšpekcii 13. augusta. Zatiaľ som ďalšie vyjadrenie nedostala,“ napísala zákonodarkyňa v auguste. Keby sa priestupku dopustil „bežný“ človek zjavne by inšpekciu nesúril, no ostro sledovaná Tabák to vnímala inak.

Kráľovná škandálov Tabák UŠETRILA NA POKUTE takmer 3000 eur!

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: kauza, Košice, poslankyňa, Romana Tabak, Slovenská inšpekcia životného prostredia, Vysoké Tatry

Súvisiace články