Regióny Prešov Kežmarok Top

VIDEO Vlci pri autobusovej ZASTÁVKE! Ľuďom BEHALI aj po dvore: Veľké VAROVANIE pred šelmou

Ilustračná foto. Zdroj: TASR

JEZERSKO – Tak to sa len tak nevidí. Šokujúci pohľad sa naskytol Rastislavovi, ktorému sa podarilo natočiť vlka, ktorý prenasledoval jelenicu. Všetko sa to udialo len pár metrov od autobusovej zastávky. 

 

Ani vo sne by Rastislava nenapadlo, že sa mu podarí nasnímať vlka, ako prenasleduje jelenicu. Skutočne fascinujúci pohľad sa mu naskytol len pár metrov od zastávky v obci Jezersko, na ktorej bežne čaká množstvo ľudí.

Rastislav pritom nebol jediný, ktorému sa podarilo zviera zachytiť. Podobný pohľad sa mal naskytnúť aj ďalšej obyvateľke. “Aj ja mám s ním také video, ale moji boli bližšie,” poznamenala pod príspevkom.

Svorka vlkov v blízkosti ľudí bola spozorovaná aj medzi Poliankou a Gerlachovom. Tam sa svorka vlkov promenádovala v blízkosti ľudských obydlí. “Videná svorka vlkov medzi Poliankou a Gerlachovom. Zvýšte opatrnosť, behajú cez cestu, “ poznamenal vystrašený obyvateľ.

Vlci prekvapili aj Veroniku, ktorá s nimi mala nepríjemnú skúsenosť v obci Huncovce. Šelmy behali po dvore. “Naši mali na dvore v obci Huncovce. Chvála Bohu sa nič nestalo a vĺčko ušiel,” poznamenala. Ľubomíra táto správa šokovala. “V Huncovciach na dvore? To ako sa tam dostal?” pýtal sa prekvapene.