Krimi Regióny Prešov Svidník Top

ŠOKUJÚCA TRAGÉDIA Mladý športovec SKOČIL pod kamión: Telo ROZTRHALO! O chvíľu tam auto zrazilo aj mladú ŽENU

Zdroj: FB/Dopravný servis

GIRALTOVCE – Život 24-ročného Ondreja z Giraltoviec na východe Slovenska vyhasol pod kolesami kamióna. Svedkovia naznačujú, že nešlo o nešťastnú nehodu, ale zúfalý čin mladého boxera.

Tragédia otriasla obcou v okrese Svidník vo štvrtok (22.2) popoludní. Ako informovala polícia, k incidentu došlo na ceste I. triedy z Giraltoviec na Francovce. Účastníkmi nehody boli 50-ročný Poliak, ktorý jazdil na nákladnom vozidle, a 24-ročný chodec z Giraltoviec.

Zrážka, ktorej vodič kamiónu už nedokázal zabrániť, mala fatálne následky. Pohľad na telo muža bol hrôzostrašný, telo bolo roztrhané, vravia svedkovia. “Chodec zraneniam na mieste podľahol, boli nezlučiteľné so životom. Vodič nákladného auta bol na mieste podrobený dychovej skúške, výsledok vylúčil u neho prítomnosť alkoholu,” informovala polícia, ktorá presnú príčinu a okolnosti nehodu naďalej vyšetruje.

Podľa slov miestnych malo ísť o samovraždu. Nasvedčujú tomu aj slová najlepšieho priateľa Ondreja, ktorý pribehol na miesto nešťastia. Mal zlé tušenie. “Psychické problémy, nedával to. Ja som bol jeho kamarát, ktorý ho držal a hovoril, nerob somariny,” uviedol pre TV JOJ. “Bol to boxer, bol to športovec. Chlapci ho videli, že ide tam, ale ja keby som bol s nimi a vidím, že ide tam, hneď idem za ním,” skonštatovali kamaráti nebohého.

Ešte v ten istý deň zrazilo ženu

Štvrtok bol v Giraltovciach akoby prekliaty. Ešte v ten istý deň, len o pár hodín neskôr po zotmení tam auto zrazilo ďalšieho chodca. Záchranné zložky tak boli v obci opäť v pohotovosti. “K dopravnej nehode došlo pri kostole, Fiat Punto zrazil ženu, opäť kolóny z oboch strán. Nešťastný deň, nenormálne niečo,” priblížil Adrián, jeden z okoloidúcich vodičov.

Zdroj: FB/A.J.