Regióny Prešov Top

OBROVSKÝ ŽIAĽ v rodine HUDOBNÍKOV! Náhle zomrel spevák Marián, ktorému nedávno zavraždili syna: Slová blízkych trhajú srdce

Po tragickej smrti Kevina zomrel aj jeho otec Marián. Zdroj: gofundme.com

SLOVENSKO – Rodina z východného Slovenska zažíva jednu tragédiu za druhou. Len nedávno Marián prišiel o svojho 19-ročného syna Kevina. Teraz kapela oznámila aj jeho odchod na večnosť. Rodina žije v zahraničí, no potrebuje pomoc na jeho dôstojné pochovanie a prevoz domov na Slovensko.

V decembri minulého roka sme vás informovali o tragédii, ktorá sa stala 19-ročnému Kevinovi. Mladý muž utrpel po streľbe v anglickom Sheffielde, kde žil s rodinou, poranenia, ktorým podľahol na druhý deň v nemocnici. Zanechal za sebou nielen užialenú manželku s dvomi deťmi, ale aj zarmúteného otca.

Marián niesol smrť syna ťažko

Marián mal štyri deti Kevina, Dominika, Sebastiána a Richarda. Smrť jedného zo synov, talentovaného mladíka, otca zlomila. Podľa slov rodiny, v prosbe o pomoc, Marián sa zrútil a trpel psychickými problémami. Prežíval obrovský žiaľ na srdci.

Zo dňa na deň odmietal chodiť von. Zavrel sa doma a trošku si vypil, aby zaplavil smútok po obrovskej strate. Jedného dňa zaspal a ráno sa už nezobudil. Podľa doktorov mu zlyhalo srdce. “Je nám to veľmi všetkým ľúto. Marián bol super človek a spevák,” smútia najbližší.

Odišiel už druhý člen kapely

Marián bol dlhé roky členom rómskej kapely Terne Čave Žehra, kde hlavne spieval. “Marián bol legenda kapely,” uviedol Adrián. Kapela vystupovala najmä v zahraničí, kde rodina aj žila, hoci pochádzali zo Slovenska. Členovia kapely sú v obrovskom smútku, pretože v priebehu pár mesiacov navždy odišli nielen členovia jednej rodiny, ale aj členovia kapely.

Z úcty k Mariánovi a jeho rodine sa založila zbierka, ktorou chcú finančne pomôcť. “Prosíme o pomoc pre túto rodinu. Opustil nás ďalší spevák z kapely Terne Čave Žehra – Marián. Kto môže, prosíme vás o finančnú pomoc. Nech je pochovaný na Slovensku, kde sa narodil. Všetkým veľmi pekne Ďakujeme,” uviedli jeho kolegovia z kapely.

Pomôcť rodine môžete v rámci zbierky, ktorá je zverejnená na stránke Go Fund Me.

Skvelý hudobník

Jeho odchod na večnosť nesie ťažko  rodina aj fanúšikovia. “Nemám slov k tomu, čo sa to deje. Bol to dobrý človek s dobrým srdcom a top spevák. Mal neuveriteľne dynamický hlas. Odpočívaj v pokoji bráško môj,” uviedol so smútkom Peter.

Skormútení zostali aj fanúšikovia. “Veľká škoda mladého života. Nedávno umrel jeho syn, teraz odišiel za ním. Odišiel výborný spevák. Jeden z najlepších. Marián, rád som vás počúval. Svoje piesne spieval od srdca a verím, že to bol dobrý človek s veľkým srdcom,” uviedol zarmútený fanúšik.