Krimi Regióny Prešov Levoča Poprad Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA o život obrala OTCA dievčatka! Majo, OCHRAŇUJ zhora našu PRINCEZNÚ: Zo slov MAMY puká srdce

Zdroj: FB/Polícia SR, Facebook

LEVOČA – Dopravná nehoda, ku ktorej došlo kúsok od Levoče, si vyžiadala život 36-ročného otca z Popradu. Mário nešťastne narazil do múru pri ceste, pomôcť mu už nedokázali ani leteckí záchranári. 

K tragédii došlo v piatok (26.1) krátko po 7.00 h na ceste prvej triedy medzi Levočou a Spišským Podhradím. Ako informovala polícia, vodič osobného motorového vozidla z doposiaľ neznámej príčiny narazil do pevnej prekážky.

Po tom, čo auto vrazilo do prekážky, predná a bočná časť ostali úplne zničené. Zdroj: FB/Polícia SR

Na pomoc bol privolaný aj záchranársky vrtuľník. “Žiaľ, z tejto záchrannej akcie sa záchranári vrátili bez pacienta. 36-ročný vodič osobného motorového vozidla utrpel pri čelnom náraze do pevnej prekážky zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Ani rýchly zásah záchranárov mu už nedokázal pomôcť,” uviedla letecká záchranná služba. Čo bolo presnou príčinou, ako aj okolnosti nehody, naďalej zisťuje popradská polícia.

Vrtuľník pristál kúsok za obcou Spišský Hrhov. Zdroj: FB/Air – Transport Europe

Srdcervúci odkaz

Osudnou sa ranná jazdca stala pre Mária z Matejoviec (mestská časť Popradu), za ktorým smútia jeho najbližší, kolegovia aj kamaráti. “Nemôžem tomu uveriť, že už nie je s snami. Bol to muž s ozaj dobrým srdcom,” hovorí kolegyňa Klaudia.

Majo, ako ho všetci volali, mal rád šport, futbal i prácu. Avšak v prvom rade žil pre svoju dcérku (9), ktorá, ako vravia jeho blízki, ho nadovšetko milovala. “Ostalo len ticho, v očiach slzy a v srdci žiaľ. Odpočívaj v pokoji, budeme spomínať navždy. Karinku ochraňuj a dávaj pozor zhora na princeznú,” posiela mu odkaz do neba jej mamka Adika.