Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výberové konanie na post riaditeľa prešovskej nemocnice

BRATISLAVA – Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR vyhlásilo výberové konanie na post riaditeľa Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove. Základná zložka mzdy budúceho šéfa je 2500 eur. Výzvu zverejnil rezort v pondelok na svojom webe.

 

Uchádzači musia splniť viaceré kvalifikačné predpoklady a požiadavky. Okrem bezúhonnosti či vysokoškolského vzdelania je potrebné mať odbornú prax päť rokov, spĺňať atribút dôveryhodnosti či odbornej spôsobilosti.

Rovnako je dôležité vypracovať projekt stratégie rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov, presné definovanie cieľa projektu a spôsobu na jeho dosiahnutie, perspektívy a spôsoby uplatnenia projektu v praxi. Jeho rozsah by mal mať minimálne desať strán. Záujemcovia o miesto musia podklady zaslať na adresu služobného úradu rezortu zdravotníctva do 31. augusta.

Viac o téme: Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Ministerstvo zdravotnictva SR, Post, Prešov, riaditeľ, výberové konanie

Súvisiace články