Regióny Prešov Top

MIMORIADNE Tisícka BYTOV je bez TEPLA! FOTO Havária v MESTE, PRASKLO potrubie, dokedy SITUÁCIA potrvá?  

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zregionu.sk

HUMENNÉ – Pre haváriu horúcovodu je od tepla a teplej vody odstavených v utorok v Humennom takmer 1000 bytov a viaceré objekty. Ako z tlačového referátu mesta  informoval Marián Škuba, od začiatku vykurovacej sezóny zaznamenala samospráva prostredníctvom Humenskej energetickej spoločnosti, s. r. o., už šiestu haváriu horúcovodu. Opätovne bolo dôvodom skorodované potrubie, dotknutá je veľká časť Sídliska III.

Odstávka dodávky tepla a s tým spojený výpadok prípravy teplej vody potrvá na Laboreckej ulici do 18.00 h. Miesto poruchy je podľa Škubu pri budove daňového úradu.

Galéria
ZDROJ: Mesto Humenné
ZDROJ: Mesto Humenné
ZDROJ: Mesto Humenné
ZDROJ: Mesto Humenné
navigate_before
navigate_next

“Obytná časť Sídliska III sa dotýka bytových domov Laborecká 1 až 33. Nútenú odstávku dodávky teplej vody má približne 1000 bytov,” uviedol Škuba s tým, že havária horúcovodu je dôsledkom dlhodobého neinvestovania do distribučného systému tepla v meste Humenné.

Odstávka sa týka aj krytej plavárne, futbalového štadióna, Materskej školy Štefánikova, bytového domu C15, Centra voľného času, budovy Zekon, Vihorlatskej knižnice, objektov napojených na okruh EB3 a EB4, ako aj obchodného domu, obchodných centier a nákupných stredísk v danej lokalite.