Regióny Bratislava Prešov Poprad Vysoké Tatry Top

MIMORIADNA SPRÁVA: Polícia prosí o pomoc. Od polovice septembra je nezvestná mladá žena

ZDROJ: archív zoznam.sk

POPRAD – Polícia prosí o pomoc pri pátraní po nezvestnej 29-ročnej Lucii Zavackej z Popradu. So svojou matkou komunikovala naposledy 18. septembra, odvtedy sa mladá žena nikomu neozvala ani o sebe nepodala žiadnu správu. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

 

“Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,” uviedla s tým, že nezvestnosť Zavackej oznámila jej matka polícii vo štvrtok (21. 10.). Zavacká je vysoká 174 centimetrov, má štíhlu postavu, svetlohnedé rovné vlasy po lopatky a modré oči. Popis jej oblečenia nie je známy. Akékoľvek poznatky o nezvestnej môže verejnosť oznámiť prostredníctvom bezplatnej linky 158, na telefónnom čísle 0961893371 alebo prostredníctvom správy na policajnej stránke na sociálnej sieti.

 

Nezvestná Lucia Zavacka. ZDROJ: fb Polícia SR

Polícia pátra aj po nezvestnom 16-ročnom Branislavovi Gáborovi z Košíc. Chovanec Reedukačného centra Horný Bankov sa z centra vzdialil a doposiaľ o sebe nepodal žiadnu správu. Košickí policajti o tom informujú vo svojom profile Polícia SR – Košický kraj na sociálnej sieti. Nezvestný Branislav je približne 165 centimetrov vysoký, je štíhlej postavy a má krátke čierne vlasy. Všetky relevantné informácie, ktoré by mohli viesť k jeho vypátraniu, je možné oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, na telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy na stránke Polícia SR – Košický kraj na sociálnej sieti.

 

Pátranie po Branislavovi Gáborovi. ZDROJ: fb Polícia SR