Regióny Prešov Sabinov Top

FOTO DESIVÁ NEHODA Auto vrazilo do muža s DVOMA malými DEŤMI na priechode! Zo slov očitého SVEDKA mrazí

Zdroj: FB/Dopravný servis

SABINOV – Až troch chodcov, vrátane dvoch detí, zrazilo auto na priechode v Sabinove. K dopravnej nehode došlo na frekventovanom úseku včera večer.

Podľa svedkov išli chodci po priechode pre chodcov. Nehoda sa stala potom, čo im jedno auto dalo prednosť, no druhé do nich narazilo. Informuje o tom TV JOJ. “Jedno auto zastavilo, druhé išlo rovno a zrazilo jednu dospelú osobu a dve malé deti,” uviedol pre televíziu očitý svedok.

Stalo sa to na hlavnej trase cez mesto. “K dopravnej nehode došlo v podvečerných hodinách. Jedna dospelá osoba a dve deti prechádzali po priechode pre chodcov, keď do nich narazilo osobné auto,” potvrdila krajská policajná hovorkyňa v Prešove Gabriela Gabošová.

Osobné auto malo rozbité čelné sklo. Na mieste zasahovali ambulancie RZP a RLP, ktoré zranených chodcov previezli do nemocnice. “43-ročného muža transportovali záchranári do nemocnice v Prešove s úrazom hlavy. Do rovnakej nemocnice transportovali aj 8-ročné dieťa s úrazom kolena,” uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchranárov Petra Klimešová.

Dychové skúšky na alkohol u vodiča ako aj u dospelej osoby chodca boli negatívne.

K nehode došlo na úseku, ktorí domáci označujú ako rizikový. Zdroj: FB/Dopravná servis