Regióny Prešov Snina

TÍNEDŽERKA surovo dobila muža! MRAZIVÉ detaily: Skončil v NEMOCNICI

Ilustračné foto. Zdroj. FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj

SNINA  – Scéna ako z akčného filmu sa odohrala minulý týždeň v centre Sniny. Len 19 ročná mladá Sninčanka bola vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom obvinená zo zločinu lúpeže. Ak sa mladej žene vina preukáže, hrozí jej podľa zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

 

V piatok 3. marca vo večerných hodinách v jednom z pohostinstiev na Ul. Komenského v Snine, žena ponúkla mužovi z obce Stakčín, že mu zabezpečí odvoz. Vyšli spolu von, prešli na cestu a žena žiadala od muža peniaze. Keď to muž odmietol, Sninčanka ho fyzicky napadla.

Najskôr ho udrela do tváre, potom ho chytila a zvalila na zem, kde v útoku na muža pokračovala. Počas toho mu z vetrovky vybrala peňaženku, z nej vzala 240,- Eur a z miesta ušla preč. “Napadnutý muž utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie i hospitalizáciu v nemocnici,” infomuje prešovská policajná krajská hovorkyňa Jana Ligdayová.

Mladá Sninčanka bola políciou už na druhý deň vypátraná, bola obmedzená na osobnej slobode a umiestnená do cely policajného zaistenia. Okresný vyšetrovateľ na obvinenú ženu spracoval podnet na podanie návrhu na jej väzobné stíhanie.