Záhadná VRAŽDA v rodinnom dome: Isté je, že muž hádku NEPREŽIL

POPRAD – Na samom začiatku bola hádka. V rodinnom dome v Poprade sa pohádali dvaja muži a jedna žena. Jeden z nich podľahol zraneniam, ktoré spôsobil nôž.  Vyšetrovanie už prevzala krajská kriminálka.

 

​Podľa informácií TV JOJ k ostrej tragickej výmene názorov malo dôjsť dnes približne o pol tretej hodine nadránom. V dome mala bývať žena s malým postihnutým synom. Ten však v čase incidentu v dome nebol. Ani susedia nočnú hádku nepočuli.

Na miesto prišli aj záchranári. „Pacient sa údajne zranil sám. Nereagoval a nedýchal. Vyslaní záchranári sa ho pokúšali oživiť, žiaľ, neúspešne. Lekár musel konštatovať smrť,“ informovala TV JOJ hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Popradskí kriminalisti údajne preverovali aj informáciu, že sa muž poranil sám. To totiž tvrdili ďalší účastníci hádky. Toto tvrdenie ale pravdepodobne nie je pravdivé, nakoľko vyšetrovanie už prevzala krajská kriminálka. „Na základe doposiaľ vykonaných úkonov ide v tomto prípade o podozrenie zo zločinu vraždy. Bližšie informácie v tomto štádiu vyšetrovania nie je možné poskytnúť,“ informoval TV JOJ Daniel Džobanik, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Policajti poslali telo mŕtveho muža na pitvu a dvojica, ktorá sa s ním mala hádať, sedí v policajnej cele.

 

Viac o téme: hádka, polícia, Poprad, smrť, vražda, vyšetrovanie, záhada

Súvisiace články