Regióny Prešov

SUROVÁ vražda! Obeť najskôr bodol, potom po nej skákal a kopal do nej

Polícia už vraha našla. ZDROJ: FB/Polícia SR

POPRAD – V sobotu (11.02.) krátko pred polnocou došlo v jednom z popradských domov na Ul. 1.mája k obzvlášť závažnému zločinu vraždy. Na chodbe rodinného domu, po slovnej hádke bol fyzicky napadnutý 33-ročný muž zo Svitu. Tento útok skončil smrťou napadnutého muža. Informovala o tom prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. 

 

“Polícia v prípade začala trestné stíhanie, boli vykonané všetky potrebné procesné úkony smerujúce k objasneniu skutku. Vyšetrovaním bolo preukázané, že obzvlášť závažného zločinu vraždy sa dopustil 32-ročný muž z obce v okrese Poprad, ktorému bolo vyšetrovateľom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vznesené obvinenie,” spresnila Ligdayová.

Medzi mužmi došlo k vzájomnému fyzickému napádaniu, pri ktorom muž zo Svitu utrpel aj bodno-rezné poranenie brucha. Neskôr napadnutý muž spadol na zem a 32 ročný muž v útoku naň pokračoval ďalšej. Kopal do neho, skákal po ňom.

“Napadnutý muž utrpel mnohopočetné zranenia, na následky ktorých zomrel. Krajský vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,” dodala hovorkyňa.