Regióny Prešov Vranov nad Topľou Top

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel dlhoročný poslanec mesta Vranov nad Topľou, dojímavé slová občanov

Zomrel známy umelec, kotrý rozdával radosť celému Slovensku
Ilustračný obrázok. Zdroj: TASR

VRANOV NAD TOPĽOU – Obyvateľov mesta Vranov nad Topľou zasiahla obzvlášť smutná správa. Zomrel dlhoročný poslanec mestského zastupiteľstva, ktorého si mnohí obľúbili. 

 

Ján Uhlík dlhé roky pôsobil v meste ako poslanec. Za svoje funkčné obdobie si ho obľúbili mnohí obyvatelia, ktorých táto obzvlášť smutná správa zasiahla. “To mi je veľmi ľúto, bol to dobrý človek….nech odpočíva v pokoji,” poznamenala žena na sociálnej sieti, ktoré Jána poznala a tejto zdrvujúcej správe nemôže uveriť. 

Vzápätí sa pridala ďalšia, “úprimnú sústrasť celej rodine…bol to moj spolužiak zo základnej školy a dobrý človek…odpočívaj v pokoji Janko.” Na poslanca si zaspomínala aj jeho suseda, ktorá na neho myslí iba v dobrom, “úprimnú sústrasť, bol to skvelý sused vždy usmiaty.” 

Zomrel dlhoročný poslanec mesta Vranov nad Topľou.
Zomrel dlhoročný poslanec mesta Vranov nad Topľou. Zdroj: Facebook/mesto Vranov nad Topľou

Ján Uhlík svojich blízkych a ľudí, ktorí ho mali radi navždy opustil vo štvrtok 13.1. 2022. “Opustil nás dlhoročný poslanec Mestského zastupiteľstva vo Vranove nad Topľou za mestskú časť Čemerné, JUDr. Ján Uhlík,” informovali o tom jeho kolegovia na sociálnej sieti. Jeho kolegova z mesta táto správa zasiahla a celej jeho rodine vyjadrili “úprimnú sústrasť. Česť jeho pamiatke.”

Zomrel dlhoročný poslanec mesta Vranov nad Topľou.
Zomrel dlhoročný poslanec mesta Vranov nad Topľou. Zdroj: vranov.sk