SMUTNÁ SPRÁVA V mladom veku zomrel bývalý POSLANEC: Nečakaná STRATA zasiahla mnohých

PREŠOV – Smutná správa otriasla obyvateľmi prešovského kraja. Príliš skoro navždy odišiel bývalý poslanec Slavomír Štoffa. Svojimi myšlienkami inšpiroval aj iných poslancov. Jeho smrť zasiahla nielen jeho smútiacu rodinu a priateľov, ale aj jeho kolegov.

Veľmi smutná správa otriasla prešovským krajom. V utorok 09. mája 2023 zomrel bývalý poslanec – Slavomír Štoffa vo veku iba 56 rokov. Bol podnikateľom, ktorý niekoľko rokov pôsobil ako poslanec v Prešovskom kraji, a tak sa spolupodieľal na jeho zveľaďovaní.

Svojím jedinečným pohľadom na svet a myšlienkami, ktoré často prezentoval na oficiálnych rokovaniach MsZ, obohatil aj jeho kolegu, poslanca – Mareka Hrabčáka.

Poslednú spomienku a slová na rozlúčku mu zanechal aj jeho bývalý učiteľ zo sabinovského gymnázia: „Slavko Štoffa bol mojím študentom na sabinovskom Gymku. Aj maturoval u mňa. Kontakt s ním som udržiaval aj po jeho VŠ štúdiu a aj keď už som nepôsobil v Sabinove, ale na Odbore školstva Prešovskej VÚCky. Bol to úprimný a otvorený človek. Jeho nebohá mamka Margita bola mojou dlhoročnou kolegyňou a priateľkou, rovnako aj jeho nebohý otec Juraj. Slavko odišiel skoro.“

Viac o téme: podnikateľ, poslanec, Slavomír Štoffa, smrť, úmrtie

Súvisiace články