Prešovská polícia dostala zabrať! Opitý za volantom bol traktorista, žena aj Bielorus

PREŠOV – Polícia v Prešove obvinila 48-ročného muža z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktorého sa mal dopustiť v stredu (3. 7.) popoludní.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, viedol poľnohospodársky traktor s nákladným prívesom po poľnej ceste medzi obcami Šarišské Dravce a Krásna Lúka.

„Pri vychádzaní na cestu nedal prednosť v jazde osobnému vozidlu, ktorého vodičkou bola 25-ročná žena. Došlo k zrážke, našťastie nebol nik zranený. Škoda na majetku bola vyčíslená na približne 5000 eur. Účastníci nehody boli na mieste podrobení dychovým skúškam, v prípade traktoristu výsledok dosiahol takmer 2,7 promile,“ uviedla Ligdayová s tým, že 48-ročný muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Polícia v Prešove obvinila Bielorusa za jazdu pod vplyvom alkoholu

Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky polícia v Prešove obvinila 34-ročného Bielorusa. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Ako povedala, spomenutý vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy v utorok (2. 7.) večer viedol nákladné motorové vozidlo, pričom bol policajnou hliadkou v obci Kapušany na odpočívadle zastavený a podrobený kontrole. Výsledok dychovej skúšky uňho dosiahol hodnotu 2,4 promile. Muž skončil v cele policajného zaistenia.

Polícia obvinila 35-ročnú vodičku, ktorá v Snine jazdila opitá a bez smeroviek

Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky polícia obvinila 35-ročnú vodičku. V Snine na Pčolinskej ulici zastavila hliadka motorové vozidlo, ktorého vodička počas jazdy nepoužila smerové svetlá. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, výsledok jej dychovej skúšky dosiahol hodnotu 2 promile.

„Sninčanka bola obmedzená na osobnej slobode a bola umiestnená do cely policajného zaistenia,“ doplnila hovorkyňa s tým, že k incidentu došlo v utorok (2. 7.) večer.

Viac o téme: alkohol za volantom, polícia, traktorista

Súvisiace články