Regióny Prešov Kežmarok

OBROVSKÉ NEŠŤASTIE O život prišlo len 3-ročné dievčatko! Rodina je zdrvená: Vieme, čo sa stalo

Dievčatko prišlo o život. ZDROJ: FB

KEŽMAROK – Deň, ako každý iný, sa behom sekundy zmenil na horor. Rodina prišla o svoje milované dievčatko. Stačila chvíľka nepozornosti a ich 3-ročnému dievčatku Jenifer už nebolo pomoci. Vieme, čo sa stalo.

 

Ťažké chvíle prežíva rodina na východe Slovenska. Chvíľka nepozornosti ich pripravila o ich najmilovanejšiu dcérku. Tú, podľa našich informácií, v piatok 3.3. 2023 z doposiaľ presne nezistených príčin privalila skriňa. Len 3-ročné dievčatko utrpelo zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom.

Informáciu pre portál zregionu.sk potvrdila aj prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. “V danom prípade vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, sú vykonávané potrebné procesné úkony,” poznamenala.

Dievčatko prišlo o život. ZDROJ: FB

Ako ďalej dodala, kvôli procesným úkonom a citlivosti celého prípadu sa nateraz nebude bližšie vyjadrovať. “V tomto štádiu vyšetrovania sa k bližším okolnostiam vyjadrovať nebudeme. V neskoršom štádiu po vykonaní potrebných procesných úkonov ak to situácia dovolí, informácie poskytneme,” uzavrela Ligdayová.

Rodina je zo straty dievčatka zdrvená. “Joooj, láska moja. Nemôžem tomu uveriť. Vráť sa mi domov, princezná moja,” s obrovským žiaľom poznamenala jej blízka. S veľkou stratou sa nedokáže zmieriť ani Ivana, “Bože, prečo berieš takých nevinných ľudí?”