Regióny Prešov

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Len 16-ročná Nicol skočila pod vlak! DESIVÉ detaily: Nemala šancu prežiť

Ilustračné foto: ZDROJ: Pexels/Pixabay

LIČARTOVCE – Ďalší vyhasnutý mladý ľudský život. Len 16-ročná Nicol sa rozhodla včera v noci náhle ukončiť svoj život čo najrýchlejším spôsobom. Okolo ôsmej hodiny večer skočila pod idúci vlak. Rušňovodič nemal šancu zabrzdiť.

 

K obrovskej tragédii došlo včera okolo 20.00 hodiny večer v obci Ličartovce. Len 16-ročná tínedžerka sa rozhodla ukončiť svoj život a to tak, že skočila pod idúci vlak. Mladé dievča nemalo šancu prežiť. Mala devastačné poranenia trupu aj hlavy. Informáciu potvrdila aj prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

„Včera 19.marca podvečer došlo v blízkosti  železničnej stanice v obci  Ličartovce k zrážke 16 ročnej dievčiny a osobného vlaku. Dievča pri   zrážke utrpelo zranenia nezlučiteľné zo životom,  polícia okolnosti tohto nešťastia preveruje a vzhľadom na citlivosť prípadu nie je vhodné k nemu poskytnúť bližšie informácie. Dychová skúška u rušňovodiča bola negatívna. V prípade je vedené trestné stíhanie vo veci trestného činu  usmrtenia,“ povedala pre zregionu.sk

Podľa našich informácií bola Nicol študentkou 2. ročníka na prešovskom gymnáziu. Už v minulosti bojovala s depresiou a sebapoškodzovaním sa. Jej spolužiaci a učitelia sú zo správy o jej úmrtí zdrvení.