Neznámy páchateľ poškodil oplotenie, prípad vyšetruje polícia

VEĽKÁ LOMNICA – Neznámy páchateľ poškodil oplotenie v obci Veľká Lomnica pod Tatrami, prípadom sa zaoberá polícia. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že majitelia škodu vyčíslil na tisícky eur.

„Páchateľ na jednom z pozemkov demontoval oplotenie. Jeho kovové časti vybral z betónových dielcov, samotné betónové dielce demontoval z kovových tyčí a tie aj s pätkami vybral zo zeme i s betónom. Všetky diely oplotenia ponechal na pozemku,“ uviedla hovorkyňa s tým, že ku skutku malo dôjsť od februára do utorka (12. 3.) na jednom z pozemkov v obci.

Prípadom trestného činu poškodzovania cudzej veci sa zaoberá kežmarská polícia. Majitelia pozemku škodu predbežne vyčíslili na približne 5000 eur.

Viac o téme: plot, polícia, poškodenie

Komentáre k článku

Momentálne nie je pridaný žiadny komentár
Pridajte komentár

Súvisiace články