Regióny Prešov Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Iba 4-ročná Stela ZMIZLA bez stopy! Zúfalá rodina prosí o pomoc

ZDROJ: archív zoznam.sk
ZDROJ: archív zoznam.sk

STROPKOV – Rodina Šiváková je v koncoch. Už to bude piaty deň, čo sa po ich len 4-ročnej milovanej dcérke Stele akoby zľahla zem. Pri jej vypátraní úpenlivo prosia verejnosť o pomoc.

 

Iba 4-ročná Stelka zo Stropkova sa stratila 19. mája tohto roku. Podľa policajtov, ktorý prijali o jej nezvestnosti oznámenie cez linku 158 mala údajne spadnúť do rieky Ondava a viac sa nevynoriť.

“Počas dnešného dňa bolo na linku 158 prijaté oznámenie o tom, že do rieky Ondava v Stropkove malo spadnúť 4-ročné miestne dievčatko. Oznámenie sa na mieste preveruje a po dieťati pátrajú policajti, hasiči a miestni dobrovoľníci, ktorí prehľadávajú tok rieky. Dievčatko sa zatiaľ nepodarilo nájsť,” napísali v osudný deň policajti na sociálenj sieti.

Malá Stella mala spadnúť do rieky Ondava. ZDROJ: KR PZ PO

Malé dievčatko má po ramená dlhé hnedé vlasy. Naposledy na sebe mala oblečené čierne legíny, ružový sveter a bielo-ružové botasky.

Stela Šiváková. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH/FB

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.