Regióny Prešov

MIMORIADNE Hana (33) odišla na prechádzku a ZĽAHLA sa po nej zem! Nemá pri sebe ani telefón. Zúfalá PROSBA o pomoc: Nevideli ste ju?

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

VYSOKÉ TATRY – Polícia vyhlásila pátranie po 33-ročnej Hane S. z Bratislavy, ktorá zmizla v Smokovci vo Vysokých Tatrách. So žiadosťou o pomoc sa polícia obracia aj na verejnosť.

Aktualizácia: Dobrá správa! Hana sa našla živá a je v poriadku. Pátranie tak bolo odvolané.

Hana v nedeľu (26.5.) odišla z rezortu Hrebienok v Smokovci vo Vysokých Tatrách pár minút po 23. h na prechádzku, no späť sa už nevrátila a doposiaľ nepodala o sebe žiadnu správu. “Žena nemá pri sebe doklady, ani iné osobné veci a mobilný telefón nechala v apartmáne,” spresňuje prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Hana je vysoká 165 cm, štíhla, má hnedé oči a hnedé dlhé vlasy po ramená.

Naposledy mala oblečenú ružovo-modrú bundu zn. Dynafit, čierne športové nohavice zn. Dynafit a kožené hnedé športové topánky.

Akékoľvek informácie o nezvestnej Hane oznámte na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Poprade, č. t. 0961 89 3371, resp. na linku 158. “Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej FB stránky Policajného zboru,” dodáva hovorkyňa.