Regióny Prešov Sabinov Top

Jana sa už DOMOV NEVRÁTILA: Vpálil do nej BEZOHĽADNÝ vodič z Ukrajiny: Dojímavé slová blízkych

Tragická nehoda. ZDROJ: FB

VEĽKÝ ŠARIŠ – K tragickej dopravnej nehode došlo v pondelok večer. Bezohľadný 39- ročný občan Ukrajiny nerešpektoval dopravné značenie a v úseku, kde platil zákaz predbiehania, vyletel zo zákruty, pričom narazil do protiidúceho auta. To šoférovala Jana, ktorá zraneniam na mieste podľahla. Jej blízky sa z tejto obrovskej straty nevedia spamätať.

 

Stačil len nepatrný okamih, aby vinou nezodpovedného vodiča zomrela len 48-ročná Jana. K tragickej nehode došlo v pondelok večer 21.11. 2022 na ceste medzi Veľkým Šarišom a Šarišskými Michaľanmi. Nič netušiaca Jana viedla motorové vozidlo značky Peugeot, keď v tom, z ničoho nič, jej do cesty vletel  39-ročný Ukrajinec.

“Občan Ukrajiny jazdil na osobnom aute zn. Hyundai, pričom v úseku zákazu predbiehania v zákrute predbiehal iné osobné vozidlo, prešiel do protismeru kde čelne narazil do vozidla zn. Peugeot. Vodičkou bola 48- ročná žena, ktorá následkom zrážky utrpela zranenia, na mieste im podľahla,” potvrdila prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Do havarovaných áut narazila aj 25-ročná vodička na vozidle značky Audi. Nehode sa už nedokázala vyhnúť. Žena našťastie utrpela len ľahké zranenia. Vodič z Ukrajiny ako aj jeho 16- ročný spolujazdec boli taktiež zranení. Policajti preverujú všetky okolnosti dopravnej nehody, skúmajú jej presnú príčinu ako aj mieru zavinenia jej účastníkov.

Obeťou tragickej dopravnej nehody bola 48- ročná Jana z Kamenice, ktorá pracovala na prešovskom daňovom riaditeľstve. Jej blízky sa z tejto straty nevedia spamätať. “Ach, Janka. Zaplatila si najvyššiu cenu za nezodpovednú jazdu niekoho iného, odpočívaj v pokoji,” s hlbokou ranou poznamenala jej známa Bibiána. Smutná správa zasiahla aj jej blízku Martu, “moja zlatá Janka. Odišla si veľmi mladá. Odpočívaj v svätom pokoji,” poznamenala