Regióny Prešov Top

FOTO Do Prešova sa vrátili 90-te roky: Mesto navštívila herecká hviezda, jej slová potešia!

PREŠOV – Dočká sa prešovská primátorka Andrea Turčanová nového asistenta v podobe svetoznámeho herca a speváka? To zrejme nie, avšak návštevu mimoriadne známej osobnosti si mohli užiť tak či tak.

Ako uvádza oficiálna stránka mesta Prešov, hosťom radnice bola hviezda deväťdesiatych rokov David Hasselhoff. Na Slovensku je známy napríklad zo seriálov Pobrežná hliadka (Baywatch) či Knight Rider. „Prešov sa mu páči, primátorke Andrea Turčanová by rád robil asistenta, potešil ho certifikát o prekročení 49. rovnobežky a zapísal sa do pamätnej knihy,” uviedlo mesto k fotografiám, na ktorých je prevažne práve s primátorkou.

Hasselhoffovi, ktorý sa na Slovensku ocitol kvôli vystúpeniu na hudobnom festivale, sa Prešov páčil a pochválil aj priateľskosť ľudí. „Je to šarmantné mesto, veľmi príjemné. Najviac sa mi páči to, že nie je až také veľké, ale je to hlavne o ľuďoch. Súdim totiž mesto podľa ľudí,“ povedal v rozhovore pre prešovský Korzár.

Mesto Prešov – Oficiálna stránka

David Hasselhoff – muž, ktorého svet pozná v červených plavkách, alebo za volantom hovoriaceho auta Kitt, sa dnes stretol v Prešove s primátorkou Andreou Turčanovu 😉

Zdroj: ph, Foto a video: FB / Mesto Prešov – Oficiálna stránka