Regióny Prešov Top

DESIVÝ POHĽAD! Živý sa už nevrátil: Policajti našli MŔTVOLU muža s DOLÁMANÝMI rebrami

V Bratislave zavraždili družku známeho mafiána.
Ilustračné. Zdroj: Zoznam.sk

PREŠOV – Obyvatelia najväčšieho sídliska v Prešove ostali v šoku. V jednom z bytov zomrel len 29-ročný muž. Príčiny jeho úmrtia sú však veľkou záhadou – našli ho totiž s polámanými rebrami. Mladý muž bol pritom v meste len na návšteve.

 

Hrôzostrašný pohľad sa naskytol policajtom zo stredy na štvrtok nad ránom na najväčšom prešovskom sídlisku. Len 29-ročného muža našli totiž s polámanými rebrami v byte na Sekčove. Mladý muž nepochádzal z Prešova, bol tu len na návšteve. To, čo sa odohralo v byte, policajtom zatiaľ nie je známe.

„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, môžeme v tejto chvíli len potvrdiť, že prešovský vyšetrovateľ začal v tomto prípade trestné stíhanie pre zločin zabitia, pričom sú vykonávané potrebné procesné úkony k objasneniu skutku,“ uviedol prešovský krajský policajný hovorca, Daniel Džobanik.

K smrti muža došlo v byte na piatom poschodí. Podľa majiteľky bytu bol nebohý muž na návšteve u jej dospelého syna. Ráno ho našli nevládne ležať na zemi. Bol už bez známok života. “Vyslaní záchranári už mužovi pomôcť nedokázali, lekár musel konštatovať smrť,” povedala hovorkyňa operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Ako informovala TV JOJ, mladý muž mal zlomených niekoľko rebier. Susedia si ráno všimli pohrebnú službu zaparkovanú pred vchodom. Čo sa stalo za dverami bytu nikto z nich nevedel. Mladého muža, ktorý prišiel o život, v paneláku nepoznajú. Pochádza z Nitry a mal 29 rokov. Či si spomínané zranenia mohol spôsobiť pri páde na zem, preveruje polícia