Regióny Prešov Humenné Top

AUTENTICKÉ VIDEO Konflikt mužov na východe Slovenska vyvrcholil STREĽBOU

Zdroj: FB / Pletky Humenčanov

HUMENNÉ – Hádka medzi dvomi mužmi sa vyostrila až do streľby. Konflikt sa odohral pri vstupnej bráne do rodinného domu, za ktorou stál rozhnevaný strelec. Ako napätie a vášne gradovali, jeden z mužov vytiahol zbraň a vystrelil. To protivníka ešte viac rozčúlilo, vyrazil bránku a vyzýval ho k ďalšej streľbe. Svedkovia incidentu okamžite volali o pomoc. ,,Volaj žandárov!” kričali. To všetko pred očami detí, ktorých hlasy sú v pozadí záznamu jasne počuť. 

 

Sociálne siete obletelo video, ktoré zachytáva hlasnú hádku dvoch rozhorčených mužov, ako po sebe kričia na pomedzí súkromného pozemku. Jeden z nich však skrýval v pravom vrecku nohavíc malú zbraň, ktorú po niekoľkých “šťavnatých” vetách neváhal použiť. Výstrelom do vzduchu varoval agresívneho suseda, ktorého od strelca rozdeľovala len kovová brána. To muža rozčúlilo natoľko, že vyrazil vstup, ale na súkromný pozemok nevstúpil. ,,Volaj žandárov,” kričali svedkovia incidentu tesne po výstrele. ,,Prišiel sa nám tu vyhrážať zbraňou, strieľa tu po deťoch,” hovorí žena pri údajnom telefonáte s políciou. O takomto incidente však neexistuje oficiálny záznam na polícii. ,,Polícia v Humennom takúto udalosť neeviduje,” povedala pre Zoznam.sk hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

O čom konkrétne nebezpečná hádka bola, nie je zrejmé. Vášne však gradovali pri skloňovaní krádeže. ,,Tam ste kradli. Drevo tam bolo položené. Zlodejka, zlodejka, zlodejka! Aj syna učíš kradnúť,” kričal muž, ktorý použil varovný výstrel na svedkyňu incidentu.

Mohlo by vás zaujímať: